Skolens ledelse

Greveskogen vgs sin ledergruppe består av rektor og sju avdelingsledere.
Bilde av Bård Rune Romsøe Landa
Bård Rune Romsøe Landa

Rektor

bard.rune.landa@vtfk.no

906 01 108

Bilde av Anne Cathrine Bernhardsen
Anne Cathrine Bernhardsen

Avdelingsleder undervisning restaurant- og matfag og IT og medieproduksjon

anne.cathrine.bernhardsen@vtfk.no

452 04 555

Bilde av Gro Volmert Lorck
Gro Volmert Lorck

Avdelingsleder undervisning språk- og samfunnsfag

gro.volmert.lorck@vtfk.no

986 97 046

Bilde av Hilde
Hilde Wold

Avdelingsleder undervisning kroppsøving og elevkoordinator

hilde.wold@vtfk.no

476 64 841

Avdelingsleder hverdagslivstrening

Bilde av Tonje Nohr
Tonje Nohr

Avdelingsleder undervisning real- og økonomifag

tonje.nohr@vtfk.no

957 02 003

Bilde av Synne Vintervold Asmyhr
Synne Vintervold Asmyhr

Avdelingsleder undervisning arbeids- og hverdagsliv

synne.vintervold.asmyhr@vtfk.no

402 22 741

Bilde av Ulrika
Ulrika Magdalena Lind

Avdelingsleder undervisning musikk, dans og drama

ulrika.lind@vtfk.no

922 41 760

Bilde av Solveig Beate Bratland
Solveig Beate Bratland

Avdelingsleder undervisning salg, service og reiseliv og kombiløpet

solveig.beate.bratland@vtfk.no

456 04 266

Bilde av Gry-Therese Weber
Gry-Therese Weber

Avdelingsleder administrasjon

grytherese.weber@vtfk.no

415 62 831