Elevråd og utvalg

Elevrådsstyret 2023-2024
Hele elevråde var samlet til oppstartmøte på fylkeshuset tirsdag 12. september

Tillitselever skoleåret 2023-2024

Elevrådet
1STA Mari Monstad Lund Mia Hofer Amundsen
1STB Jonas Ødegaard Ingebrigtsen Marielle Øvrevik Dahl
1STC Erik Kyvik Sandvik Alva Amelia Storm-Syslak
1STD Marthe Bakke Bøhmer Ingeborg Sophie Bjerg Haagensen
1STE Jawad Alhaj Hasan Iver Øvrum
2STA Jens Hjørnevik Ludvig Andreas Kolstad
2STB Josefine Hesjedal  
2STC Celine Erlingsen Fridheim Isabelle Ryde
2STD Las Sarko Ebdullrahman Alexander William Sundby Bråthen
2STE Anna Sophie Bjerknæs Lukas Flæ-Tellander
2STF Maya Mouhamad Fredrike Marie Rygge Foss
3STA Andreas Eide Sokrates Neslow Knutsen
3STB Anna Thomassen Pia Pernille Buset Aasvang
3STC Kazhin Kamal Salam Kristine Slettom
3STD Noah Kolflåth Grødem Linus Hermann
3STE Sarah Elisabeth Arnesen-Silver Paul William Vallevik Venjar
1HOA Leo Berge Olsen Matilda Kim la Karlsson
1HOB Ida Farsund Maziar Moazami Goodarzi
1HOS Selma Hansen Stefania Sorina Basca
2BUA/2HOS Charlotte Magret Phetchootong Melissa Atas-Sollie
2HES Ole-Jakob Can Kleven Zuza Kamila Baumann
2HFA/2HOS Mathea Røed Karlsen Amalie Lindtveit Eia
3HOS Stina Løvseth Berntsen Aleksandra Beata Pytka
3APT Lise Helen Thorød Reichelt

Talina Marie Andresen Nagel Muri

Elevrådsstyret

Leder: Anna Thomassen
Nestleder: Isabelle Ryde
Generalsekretær: Linus Hermann

SU-SMU leder:

Aleksandra B. Pytka

Arrangemenstkomiteleder Sarah E. Arnesen-Silver
Styremedlem HO: Ole-Jakob Can Kleven
Styremedlem VG1: Marielle Øvrevik Dahl
Styremedlem VG2: Celine Erlingsen Fridheim
Styremedlem VG3: Kristine E. Slettom

Medieansvarlig

Kazhin Kamal Salam

Leo Berge Olsen

Matilda Kim la Karlsson

Ida Farsund

Jawad Alhaj Hasan

SU-SMU

Leder: Aleksandra B. Pytka
Nestleder: Kazhin Kamal Salam
Medlem SU-SMU: Josefine Hesjedal
Medlem SU-SMU: Charlotte Magret Phetchootong
Medlem SU-SMU: Maya Mouhamad
Medlem SU-SMU: Selma Ljøkjel Hansen
Medlem SU-SMU: Stefania Sorina Basca
Medlem SU-SMU: Iver Øvrum
Medlem SU-SMU: Maya Mouhamad
   

Arrangementskomiteen

Leder: Sarah Elisabeth Arnesen-Silver  
Nestleder: Celine Erlingsen Fridheim  
Medlem: Amalie Lindtveit Eia  
Medlem: Charlotte Magret Phetchootong  
Medlem: Anna Sophie Bjerknæs  
Medlem: Melissa Atas-Sollie  
Medlem: Maya Mouhamad  
Medlem: Maren Elise Bjønness-Løfblad  

Færder ungdomsråd

Representant:

Isabelle Ryde (skolens representant)

Vara:

Las Sarko Ebdullrahman

Ungdomstinget

Representant:

AnnaThomassen

 

 

 

Representant:

Leo Berge Olsen

 

 

 

Publisert: 15.09.2020 Oppdatert: 11.01.2024 kl.08:38