There is a license error on this site:
License has expired
The Web site remains functional, but this message will be displayed until the license error has been corrected.

To correct this error:If you do not have a license file, please request one from EPiServer License Center.
Ansatte og kontaktinfo - Vestfold fylkeskommune

Ansatte og kontaktinfo

Ønsker du å kontakte Nettskolen Vestfold sender du en e-post til vårt postmottak: nettskolen@vtfk.no

Administrasjon

Pål Simen Hem

Avdelingsleder

paal.simen.hem@vtfk.no

93 22 99 00

33 07 91 00 (sentralbord)

Pål Simen har vært leder på Nettskolen siden 2019. Han har gjennom mange år lært opp nettlærere, fylkesansatte og høyskoleansatte i hvordan gjennomføre god nettundervisning, og hvordan være en dyktig lærer i det digitale klasserommet. Han har jobbet med IKT og læring i ca. 20 år og har høgskoleutdanning i elektronikk, økonomi, veiledning, IKT og PPU i fagkretsen.

Pål Simen fullførte sin masteroppgave våren 2020 innen IKT i læring på Høgskolen på Vestlandet, som handler om interaksjon i digitale klasserom. Han har jobbet på Nettskolen siden våren 2016.

 
 
Ann-Helen Bakke

Studiekoordinator

annhelen.bakke@vtfk.no

48 48 23 21

33 07 91 00 (sentralbord)

Bjørnar Ås

Digitalpedagog og teknisk support

bjornar.aas@vtfk.no

90 12 11 21

33 07 91 00 (sentralbord)

Bjørn Helge Rømen

Utvikling av læringsressurser Forsering 1T. Prosjektleder matematikkurs USN

bjorn.helge.romen@vtfk.no

91309937

Nettlærere

Marius Vøllestad

Nettlærer - Spansk nivå III

marius.vollestad@nissedal.kommune.no>

95 87 17 07

35 04 84 82

Jan Jensen

Nettlærer - Forsering matematikk 1T, matematikk R1 (og IT2 for Bamble vgs)

jan.jensen@vtfk.no

99 69 65 40

Ida Jacobsen

Nettlærer - Fysikk 1

ida.jacobsen@vtfk.no

45453499

Siv Elise Karlsen

Nettlærer - Fysikk 2

siv.elise.karlsen@vtfk.no

47272440

Knut Sagafos

Nettlærer - Forsering matematikk 1T

knut.sagafos@vtfk.no

45255878

Tor Kristian Brænde

Nettlærer - Tysk nivå III

tor.kristian.brende@vtfk.no

96910066

Espen Rosén

Nettlærer - Fransk nivå III

espen.rosn@vtfk.no

45242719

Inger Lindseth

Nettlærer - Matematikk R2

inger.lindseth@vtfk.no

41 64 10 41

33 07 90 73

Inger er utdannet fysiker med dr.ing i materialfysikk fra NTNU. Etter endt utdanning jobbet hun en stund som forsker ved SINTEF i Trondheim. Deretter tok Inger praktisk-pedagogisk utdanning for å bli lektor, og har siden undervist i matematikk og fysikk ved Horten videregående skole. Inger har siden 2013 også undervist i ulike matematikkfag på Nettskolen.

Rafiq Belqaid

Nettlærer - Matematikk S2 og matematikk 1

rafiq.belqaid@vtfk.no

45296370

33042415

Ken Moe Carstens

Nettlærer - Forsering matematikk 1T

ken.moe.carstens@vtfk.no

95936788

Lene Ask Andreassen

Nettlærer - Forsering matematikk 1T

lene.ask.andreassen@vtfk.no