no,ar,de,en,pl,so,is,fi,mk

Elevdemokrati

Elevråd, russestyre og skolemiljøutvalg

Styrer og utvalg

Elevrådsstyret

Disse utgjør elevrådsstyret skoleåret 2023/2024:

Utdanningsprogram 

Basetillitsvalgt 

Idrettsfag

Selma Maria Balaban (Vg2) (leder)

Bygg- og anleggsteknikk

Elias Hegg Vestli (Vg1) (nestleder)

Helse- og oppvekstfag

Anna-Elise Hette (Vg2) (nestleder)

Medier og kommunikasjon  Hedda Bredesen Johansen (Vg3)

Elektro og datateknologi 

Theodor Caspersen (Vg2)

Musikk og dans 

Mathilde Chetwynd Eikeland (Vg3)
Salg, service og reiseliv  Thyra Bjørnsdatter (Vg2)

Restaurant og matfag 

Jonas Knutsen Olsen (Vg2)

Studiespesialiserende Vg1 Isabella P. Sauer

Studiespesialiserende Vg2

Erfan E. Eshani

Studiespesialiserende Vg3

Nicolai J. Gustavsen

Påbygg 

Marcus Seemann-Jenssen (Vg3)

Kombinasjonsklassen

Hodan Yasin Ali

Teknologi og industrifag 

Nicolas Da Silva Timm (Vg2)

 

Russerådet

Avgangselevene velger et russestyre som skal jobbe for et felles beste for årets russekull. Dette er russerådet 2023/2024:

Vilde Hatlo-Kvamme (3MDA)  Russepresident
Rikke Andersskog (3STB) Emerson Moe (3MEA)
Marcus Seemann-Jensen (3PBB) Frida Bronebakk Halland (3IDA)
Theodor Pedersen (3IDA) Bertine Amalie Bache (3STC)
Syntia Marie K. Christiansen (3STA) Thea Sofie M. Ziegler (3PBA)
Ludvik Theodor Kjendlie (3STE) Marius Henry (2ELB)
Mohammed Aboulfish (3STD)  

 

Skolemiljøutvalget

Skolemiljøutvalget (SMU) skal gi råd i arbeidet med skolemiljøet. Hvem som utgjør SMU skoleåret 2023/2024 kommer:

Roller i SMU  

Navn 

Leder (elev)

Nestleder (elev)

Mathilde Chetwynd Eikeland (MD)

Elias Hegg Vestli (BA)


Elevrepresentanter 

Nicolai Johan Gustavsen (SSØ)
Jonas Knutsen Olsen (RM)
Synne Eikenes Sørensen (MK)
Hodan Yasin Ali (Kombinasjonsklassen)
Silje Sofie Svendsen (Realfag) 
Ludvik Theodor Kjendlie (vara)

Thyra Bjørnsdatter (vara)

Skolelederrepresentant 

Monica Gjertsen Steinbakken (sekretær)

Ansattrepresentanter

Ragnhild Gulvik

Bianca Jacobs

Skoleeierrepresentant 

 Lillian Kaupang

Representant skolehelsetjenesten

Nina Margrethe Hovland

 

Referater

Referater fra møter i Skolemiljøutvalget (SMU)
DATO REFERAT

09.01.24

SU/SMU referat Thor Heyerdahl vgs 09.01.24 

03.11.23

SU/SMU referat Thor Heyerdahl vgs 03.11.23

20.09.23

SU/SMU referat Thor Heyerdahl vgs 20.09.23

09.12.22

SU/SMU referat Thor Heyerdahl vgs 09.12.22
05.10.22 SU/SMU referat Thor Heyerdahl vgs 05.10.22
05.01.22 SU/SMU referat Thor Heyerdahl vgs 05.01.22
01.03.22 SU/SMU referat Thor Heyerdahl vgs 01.03.22
22.05.22 SU/SMU referat Thor Heyerdahl vgs 22.05.22
16.11.21  
SU/SMU referat Thor Heyerdahl vgs_16.11.21

 

Publisert: 30.04.2020 Oppdatert: 16.01.2024 kl.14:37